Diva Grup  20 yılı aşkın süredir tekstil sektöründe faaliyet gösteren öncü bir entegre tekstil firmasıdır. Grubun bünyesi içerisinde pamuk ipliği üretimi,  örme kumaş imalatı, dokuma kumaş imalatı ve konfeksiyon faaliyetleri bulunmaktadır.

İPLİK

Modern iplik tesislerinde %100 ve karışımlı Compact, Siro, Ring, Vortex (MVS) ve Openend iplikler üretiyoruz.

Kaliteli ürünlerin; en iyi ham madde, doğru üretim şartları ve kalite kontrol prensipleriyle üretilebileceğinin bilincindeyiz. Bu nedenle üretim için en yüksek kalitedeki ham maddeleri seçiyor ve en iyi şekilde işliyoruz.

iplik1
iplik2
iplik3
iplik4
iplik5
iplik6

ÖRME

Alanında uzman ekibimizle her çeşit örme kumaşı yüksek kaliteyle üretiyoruz.

Yüksek kaliteli hammadelerin üretimini son teknoloji örme makinalarımızla destekliyoruz. Kaliteli hammadde ve kaliteli örme sistemi, eşsiz kaliteye sahip kumaşlar üretmemizi sağlıyor.

örme1
örme2
örme3
örme4
örme5
örme6

BOYA

25 kg ile 1000 kg aralığında değişen kapasitelerde boyama işlemi gerçekleştiriyoruz.

HT-Jet, Pipo, Levent, Pad Batch boyama makineleriyle her türlü Pamuk, Viskon, Modal, Tencel, Bambu, Polyamid, Polyester ile İpek, Kaşmir, Yün, Angora ve Keten karışımlı kumaşlara en yüksek standartlarda boyama yapabiliyoruz.

boya1
boya2
boya3
boya4
boya5
boya6

KONFEKSİYON SÜREÇLERİ

TEST & ANALİZ

Kapsamlı bir değerlendirme süreci
Picking programı Ürünlerimizin kalitesini kontrol etmek için en kapsamlı ve etkili bir araçtır. İlk önce tasarım aşamasında her bir öğenin potansiyel risklerini değerlendiririz. Üretim aşamasına geldiği zaman, özel laboratuvarlarımıza hertürlü analizin ve testin yapılması için numune yolluyoruz. Sonuçların ayrıntılı bir incelemesi, ürünlerin standartlarımızı karşılayıp karşılamadığını belirler.